O společnosti
Biuro MODECOMHistorie: 

Kořeny MODECOM SA lze najít již v roce 1999. Společnost vznikla v Polsku jako výrobce počítačových skříněk prvotřídního designu. Vedoucí pozici výrobce PC skříněk a napájecích zdrojů jsme získali na samém počátku fungování, a to díky originálnímu designu, profesionálnímu týmu designérů a vysoké kvalitě produktů. V roce 1999 společnost založila Evropské zastoupení v Polsku - místo, kde se křižují hlavní obchodní cesty nejen z východu na západ, ale i z jihu Evropy směrem na sever. Takže místo pro sídlo naší firmy nebylo vybráno náhodně. Díky výhodné poloze jsme schopni zajistit vynikající služby a podporu i těch největších partnerů z oblasti IT z celé Evropy. Tato volba brzy přináší efekty - podpisy kontraktů s největšími výrobci PC a distributory hardwaru. S ideou jít vpřed, postavila roku 2001 novou továrnu v Číně. Základní filozofií, kromě zvýšení výrobní kapacity bylo zachování nejvyšší možné kvality, která je charakteristická pro korejské výrobky. Právě proto technický dozor vykonává korejský tým těch nejlepších odborníků a také většina surovin pro výrobu se dováží výhradně z Koreje. Tato politika umožňuje MODECOM-u udržet si nejvyšší kvalitu výrobků za konkurenceschopné ceny.

Magazyn MODECOM 2
Za úspěchem je práce: 

S ohledem na budoucnost MODECOM neustále investuje získaný kapitál do rozvoje firmy a rozšíření sortimentu o nové produkty. V roce 2003 společnost zahájila výrobu reproduktorů typu 2.1 a 5.1, které získaly velkou popularitu. Vlastní prostředky umožňují společnosti, aby ročně uvedla na trh téměř 50 nových, originálních modelů. Vzácný a jedinečný design ve spojení s použitím pouze nejlepších surovin, stejně perfektní management zajišťuje ročně 100% nárůst obratu. Náš úspěch vyplývá nejen z nepřetržité tvrdé práce a přísné kontroly, ale i z důrazu, který klademe na design, nová technologická řešení a kvalitu. Během celé své existence si MODECOM udržuje prvenství v oblasti aplikování nových řešení. Ve výrobě jsme mnohokrát zavedli řadu inovací, v čem nás později následovaly téměř všichni výrobci PC skříněk. Jedna z našich největších předností je design (kromě inovace a péče o kvalitu). Lety jsme si zajistili vedoucí pozici v zavádění nových konstrukčních řešení. Mnoho PC skříněk vyráběných v čínských továrnách, jsou do značné míry inspirovány našimi návrhy - nebo jsou jen přesnými kopiemi našich nejlepších produktů!
 
Magazyn MODECOMPozice na trhu: 

V současnosti je MODECOM nepochybně světovým lídrem v oblasti výroby a prodeje počítačových skříní. Zásobujeme stále více a více výrobců PC a distributorů hardwaru zvučných jmen, kteří ze své nabídky vyřazují jiné, velmi dobře známé značky. MODECOM dodává své zboží z centrálního skladu ve Varšavě do celé Evropy i díky trvalé dostupnosti. V současné době jsme jediný výrobce PC v Evropě, který disponuje vlastní, moderní montážní halou - skladem. To znamená, že jsme schopni zajistit rychlou dostupnost a tím eliminovat výskyt situací, kdy je třeba dlouho čekat na dodávku zboží lodí..  

Budoucnost:

Vezmeme-li v úvahu dlouholeté zkušenosti našich odborných pracovníků a jejich obchodní zkušenosti, stejně jako skvělý management a firemní politiku, můžeme konstatovat, že MODECOM nepochybně splňuje všechny požadavky v oblasti technologií, designu, kvality a kvantity, uspokojuje tak všechny potřeby zákazníka a nabízí velmi příznivou cenu. V nejbližší době, po rozšíření našeho montážního závodu budeme schopni nabídnout dodávku určitého množství vybraných PC skříněk kdykoliv a na jakémkoliv místě v Evropě. Máme v úmyslu rozšířit působení na nových a zvýšit svůj podíl na již existujících trzích. Naše firma se prezentuje na všech důležitých počítačových veletrzích na světě, pokaždé představuje nové modely a pevně si drží lety vybudovanou pozici. MODECOM nabízí svým zákazníkům nejen bezkonkurenční technickou kvalitu a dokonalý design, ale i výhodné podmínky spolupráce, dodání a záruky - to vše za příznivou cenu. Jsme rádi, že zajišťujeme komunitu spokojených klientů která neustále roste a doufáme, že se k ní jednoho dne přidáte i vy!